Home › Steden › Siddeburen

📍 Siddeburen

Wie gaat er verhuizen
in Siddeburen?

Siddeburen telt ongeveer 3.195 inwoners en 1.499 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €288.625. Nu tonen 16 adressen in Siddeburen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Siddeburen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
16
woningen in Siddeburen
Afgelopen 30 dagen
6
↑ 20% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Poststraat
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
12 van 16 signalen

In Siddeburen staan nu 16 actieve verhuissignalen — 6 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Niet meegeteld: 6 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Siddeburen

3.195inwoners
1.415huishoudens
1.499woningen
€ 288.625gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
17,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Siddeburen

Siddeburen 2.840 inwoners · WOZ €276.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Siddeburen Buitengebied 350 inwoners · WOZ €402.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 64

Waar beweegt het in Siddeburen?

Per woningtype

Vrijstaande woning
12
Twee-onder-één-kap
3
Appartement
1

Actiefste straten

Poststraat
3
Hoofdweg
2
Noorderholt
1
Oudeweg
1
Patrijs
1

Actieve signalen · Siddeburen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Siddeburen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Siddeburen?

Siddeburen telt ongeveer 1.499 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €288.625. Wie een woning zoekt in Siddeburen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 16 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Siddeburen is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Poststraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Siddeburen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Siddeburen?
In Siddeburen zijn de afgelopen 90 dagen 16 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 6 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Siddeburen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Poststraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Siddeburen.
Hoeveel inwoners heeft Siddeburen?
Siddeburen telt ongeveer 3.195 inwoners in 1.415 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Siddeburen?
Siddeburen telt ongeveer 1.499 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 16 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Siddeburen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Siddeburen is €288.625 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Siddeburen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.