Home › Steden › Schaijk

📍 Schaijk

Wie gaat er verhuizen
in Schaijk?

Schaijk telt ongeveer 7.400 inwoners en 3.117 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €447.323. Nu tonen 44 adressen in Schaijk een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Schaijk een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
44
woningen in Schaijk
Afgelopen 30 dagen
14
↓ 7% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Molengraaf
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
16 van 44 signalen

In Schaijk staan nu 44 actieve verhuissignalen — 14 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 29 augustus 2026.

Signalen laden…

Wonen in Schaijk

7.400inwoners
3.065huishoudens
3.117woningen
€ 447.323gem. WOZ-waarde
73% / 27%koop / huur
40,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Schaijk

Schaijk 6.380 inwoners · WOZ €447.000 ● 38 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Verspreide huizen Schaijkse Heide 525 inwoners · WOZ €375.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 65 Verspreide huizen Mun 455 inwoners · WOZ €561.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 38

Waar beweegt het in Schaijk?

Per woningtype

Vrijstaande woning
16
Twee-onder-één-kap
15
Rijwoning hoek
11
Rijwoning tussen
1
Appartement
1

Actiefste straten

Molengraaf
4
Zonnedauw
3
Hofstede
2
De Dries
2
Smidse
2

Actieve signalen · Schaijk · afgelopen 90 dagen · 26–43 van 43 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Schaijk vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Schaijk?

Schaijk telt ongeveer 3.117 woningen (73% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €447.323. Wie een woning zoekt in Schaijk, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 44 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Schaijk is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Molengraaf.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Schaijk

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Schaijk?
In Schaijk zijn de afgelopen 90 dagen 44 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 14 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Schaijk zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Molengraaf eruit met de meeste recente verhuissignalen in Schaijk.
Hoeveel inwoners heeft Schaijk?
Schaijk telt ongeveer 7.400 inwoners in 3.065 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Schaijk?
Schaijk telt ongeveer 3.117 woningen, waarvan 73% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 44 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schaijk?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Schaijk is €447.323 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Schaijk en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.