's-Gravenzande telt ongeveer 23.730 inwoners en 9.551 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €454.507. Nu tonen 89 adressen in 's-Gravenzande een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in 's-Gravenzande een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In 's-Gravenzande staan nu 89 actieve verhuissignalen — 36 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 29 september 2026.
Niet meegeteld: 95 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in 's-Gravenzande
23.730inwoners
10.200huishoudens
9.551woningen
€ 454.507gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
23,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
13 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
's-Gravenzande telt ongeveer 9.551 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €454.507. Wie een woning zoekt in 's-Gravenzande, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
89 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
's-Gravenzande is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Lugtigheidstraat.
Veelgestelde vragen over verhuizen in 's-Gravenzande
Hoeveel verhuissignalen zijn er in 's-Gravenzande?
In 's-Gravenzande zijn de afgelopen 90 dagen 89 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 36 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in 's-Gravenzande zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Lugtigheidstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in 's-Gravenzande.
Hoeveel inwoners heeft 's-Gravenzande?
's-Gravenzande telt ongeveer 23.730 inwoners in 10.200 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt 's-Gravenzande?
's-Gravenzande telt ongeveer 9.551 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 89 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in 's-Gravenzande is €454.507 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in 's-Gravenzande en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.