Home › Steden › Rucphen

📍 Rucphen

Wie gaat er verhuizen
in Rucphen?

Rucphen telt ongeveer 5.095 inwoners en 2.199 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €382.728. Nu tonen 18 adressen in Rucphen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Rucphen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
18
woningen in Rucphen
Afgelopen 30 dagen
7
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
van Slotendreef
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
10 van 18 signalen

In Rucphen staan nu 18 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 23 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Rucphen

5.095inwoners
2.200huishoudens
2.199woningen
€ 382.728gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
51,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Rucphen

Sint Willebrord 9.285 inwoners · WOZ €329.000 ● 30 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Sprundel 3.910 inwoners · WOZ €349.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Rucphen 3.725 inwoners · WOZ €341.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Zegge 1.600 inwoners · WOZ €319.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Verspreide huizen Schijf 995 inwoners · WOZ €572.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Verspreide huizen Sprundel 1.235 inwoners · WOZ €552.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Verspreide huizen Rucphen 1.370 inwoners · WOZ €526.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Schijf 730 inwoners · WOZ €352.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 30 Verspreide huizen Zegge 480 inwoners · WOZ €520.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 23 Verspreide huizen Sint Willebrord 355 inwoners · WOZ €637.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 25 Bedrijventerrein De Nijverhei 240 inwoners · WOZ €534.000 nog geen recente signalen · dynamiek 15

Waar beweegt het in Rucphen?

Per woningtype

Vrijstaande woning
10
Rijwoning hoek
3
Twee-onder-één-kap
2
Logieswoning
1
Appartement
1

Actiefste straten

van Slotendreef
2
Burgemeester Antonissenstraat
2
Jan Steenstraat
1
Jeroen Boschstraat
1
Zwaantjesdreef
1

Actieve signalen · Rucphen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Rucphen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Rucphen?

Rucphen telt ongeveer 2.199 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €382.728. Wie een woning zoekt in Rucphen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 18 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Rucphen is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de van Slotendreef.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Rucphen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Rucphen?
In Rucphen zijn de afgelopen 90 dagen 18 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Rucphen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de van Slotendreef eruit met de meeste recente verhuissignalen in Rucphen.
Hoeveel inwoners heeft Rucphen?
Rucphen telt ongeveer 5.095 inwoners in 2.200 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Rucphen?
Rucphen telt ongeveer 2.199 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 18 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rucphen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Rucphen is €382.728 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Rucphen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.