Oudega telt ongeveer 2.690 inwoners en 1.173 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.673. Nu tonen 21 adressen in Oudega een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Oudega een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Oudega staan nu 21 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 15 oktober 2026.
Niet meegeteld: 8 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Oudega
2.690inwoners
1.150huishoudens
1.173woningen
€ 345.673gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
10,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Oudega telt ongeveer 1.173 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.673. Wie een woning zoekt in Oudega, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
21 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Oudega is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Reafinne.
In Oudega zijn de afgelopen 90 dagen 21 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Oudega zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Reafinne eruit met de meeste recente verhuissignalen in Oudega.
Hoeveel inwoners heeft Oudega?
Oudega telt ongeveer 2.690 inwoners in 1.150 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Oudega?
Oudega telt ongeveer 1.173 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 21 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oudega?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Oudega is €345.673 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Oudega en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.