Oosterhout telt ongeveer 54.955 inwoners en 25.128 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.452. Nu tonen 206 adressen in Oosterhout een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Oosterhout een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Oosterhout staan nu 206 actieve verhuissignalen — 82 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 491 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Oosterhout
54.955inwoners
25.235huishoudens
25.128woningen
€ 354.452gem. WOZ-waarde
59% / 41%koop / huur
33,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
42 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Oosterhout telt ongeveer 25.128 woningen (59% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.452. Wie een woning zoekt in Oosterhout, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
206 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Oosterhout is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Keizersdam.
In Oosterhout zijn de afgelopen 90 dagen 206 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 82 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Oosterhout zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Keizersdam eruit met de meeste recente verhuissignalen in Oosterhout.
Hoeveel inwoners heeft Oosterhout?
Oosterhout telt ongeveer 54.955 inwoners in 25.235 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Oosterhout?
Oosterhout telt ongeveer 25.128 woningen, waarvan 59% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 206 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhout?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Oosterhout is €354.452 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Oosterhout en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.