Home › Steden › Oosterhout

📍 Oosterhout

Wie gaat er verhuizen
in Oosterhout?

Oosterhout telt ongeveer 54.955 inwoners en 25.128 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.452. Nu tonen 206 adressen in Oosterhout een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Oosterhout een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
206
woningen in Oosterhout
Afgelopen 30 dagen
82
↑ 19% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Keizersdam
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
61 van 206 signalen

In Oosterhout staan nu 206 actieve verhuissignalen — 82 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 491 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Oosterhout

54.955inwoners
25.235huishoudens
25.128woningen
€ 354.452gem. WOZ-waarde
59% / 41%koop / huur
33,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 42 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Oosterhout

Centrum 5.625 inwoners · WOZ €308.000 ● 28 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Dammenbuurt 1.255 inwoners · WOZ €307.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 82 Vrachelen-Noord 2.640 inwoners · WOZ €412.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Slotjes-Midden 4.545 inwoners · WOZ €290.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Dorst 2.790 inwoners · WOZ €460.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Vogelbuurt 1.990 inwoners · WOZ €315.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Slotjes-West 2.145 inwoners · WOZ €401.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Oud-West 2.035 inwoners · WOZ €383.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Schildersbuurt 2.465 inwoners · WOZ €382.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Staatsliedenbuurt 1.800 inwoners · WOZ €371.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Componistenbuurt 1.795 inwoners · WOZ €354.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Den Hout 1.070 inwoners · WOZ €583.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 53

Waar beweegt het in Oosterhout?

Per woningtype

Rijwoning tussen
61
Rijwoning hoek
39
Vrijstaande woning
38
Twee-onder-één-kap
37
Appartement
30

Actiefste straten

Keizersdam
4
Drostendam
4
Herendam
3
Middenlaan
3
Oude Groenestraat
3

Actieve signalen · Oosterhout · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 206 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Oosterhout vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Oosterhout?

Oosterhout telt ongeveer 25.128 woningen (59% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.452. Wie een woning zoekt in Oosterhout, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 206 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Oosterhout is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Keizersdam.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Oosterhout

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Oosterhout?
In Oosterhout zijn de afgelopen 90 dagen 206 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 82 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Oosterhout zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Keizersdam eruit met de meeste recente verhuissignalen in Oosterhout.
Hoeveel inwoners heeft Oosterhout?
Oosterhout telt ongeveer 54.955 inwoners in 25.235 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Oosterhout?
Oosterhout telt ongeveer 25.128 woningen, waarvan 59% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 206 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhout?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Oosterhout is €354.452 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Oosterhout en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.