Home › Steden › Ooltgensplaat

📍 Ooltgensplaat

Wie gaat er verhuizen
in Ooltgensplaat?

Ooltgensplaat telt ongeveer 2.680 inwoners en 1.111 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €302.390. Nu tonen 11 adressen in Ooltgensplaat een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ooltgensplaat een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
11
woningen in Ooltgensplaat
Afgelopen 30 dagen
2
↓ 71% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Slikdijk
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
4 van 11 signalen

In Ooltgensplaat staan nu 11 actieve verhuissignalen — 2 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Ooltgensplaat

2.680inwoners
1.245huishoudens
1.111woningen
€ 302.390gem. WOZ-waarde
66% / 34%koop / huur
31,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Ooltgensplaat

Ooltgensplaat woonkern 2.175 inwoners · WOZ €278.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 49

Waar beweegt het in Ooltgensplaat?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
4
Rijwoning hoek
3
Vrijstaande woning
2
Rijwoning tussen
2

Actiefste straten

Slikdijk
2
Pastorietuin
2
Molendijk
1
Prins Hendrikstraat
1
Magnoliastraat
1

Actieve signalen · Ooltgensplaat · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Ooltgensplaat vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Ooltgensplaat?

Ooltgensplaat telt ongeveer 1.111 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €302.390. Wie een woning zoekt in Ooltgensplaat, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 11 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Ooltgensplaat is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Slikdijk.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Ooltgensplaat

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Ooltgensplaat?
In Ooltgensplaat zijn de afgelopen 90 dagen 11 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 2 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ooltgensplaat zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Slikdijk eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ooltgensplaat.
Hoeveel inwoners heeft Ooltgensplaat?
Ooltgensplaat telt ongeveer 2.680 inwoners in 1.245 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ooltgensplaat?
Ooltgensplaat telt ongeveer 1.111 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 11 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ooltgensplaat?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ooltgensplaat is €302.390 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ooltgensplaat en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.