Ommen telt ongeveer 13.295 inwoners en 5.783 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €379.621. Nu tonen 69 adressen in Ommen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ommen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Ommen staan nu 69 actieve verhuissignalen — 21 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 22 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Ommen
13.295inwoners
5.705huishoudens
5.783woningen
€ 379.621gem. WOZ-waarde
67% / 33%koop / huur
25,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
26 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Ommen telt ongeveer 5.783 woningen (67% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €379.621. Wie een woning zoekt in Ommen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
69 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Ommen is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Jacob Marisstraat.
In Ommen zijn de afgelopen 90 dagen 69 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 21 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ommen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Jacob Marisstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ommen.
Hoeveel inwoners heeft Ommen?
Ommen telt ongeveer 13.295 inwoners in 5.705 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ommen?
Ommen telt ongeveer 5.783 woningen, waarvan 67% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 69 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ommen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ommen is €379.621 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ommen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.