Olst telt ongeveer 8.370 inwoners en 3.725 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €365.921. Nu tonen 76 adressen in Olst een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Olst een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Olst staan nu 76 actieve verhuissignalen — 13 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 22 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Olst
8.370inwoners
3.615huishoudens
3.725woningen
€ 365.921gem. WOZ-waarde
67% / 33%koop / huur
22,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
11 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Olst telt ongeveer 3.725 woningen (67% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €365.921. Wie een woning zoekt in Olst, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
76 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Olst is een hoekwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Van Oldenbarneveltstraat.
In Olst zijn de afgelopen 90 dagen 76 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 13 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Olst zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Van Oldenbarneveltstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Olst.
Hoeveel inwoners heeft Olst?
Olst telt ongeveer 8.370 inwoners in 3.615 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Olst?
Olst telt ongeveer 3.725 woningen, waarvan 67% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 76 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Olst?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Olst is €365.921 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Olst en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.