Home › Steden › Olst

📍 Olst

Wie gaat er verhuizen
in Olst?

Olst telt ongeveer 8.370 inwoners en 3.725 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €365.921. Nu tonen 76 adressen in Olst een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Olst een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
76
woningen in Olst
Afgelopen 30 dagen
13
↑ 86% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Van Oldenbarneveltstraat
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning hoek
21 van 76 signalen

In Olst staan nu 76 actieve verhuissignalen — 13 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 22 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Olst

8.370inwoners
3.615huishoudens
3.725woningen
€ 365.921gem. WOZ-waarde
67% / 33%koop / huur
22,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 11 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Olst

Olst Centrum-West 1.185 inwoners · WOZ €319.000 ● 23 signalen · 90 dgn · dynamiek 80 Olst Centrum-Oost 1.445 inwoners · WOZ €286.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 86 Kortrick en Zonnekamp 1.685 inwoners · WOZ €358.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Boskamp Kern 1.065 inwoners · WOZ €306.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Eikelhof 350 inwoners · WOZ €617.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Den Nul Kern 490 inwoners · WOZ €371.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Stationswijk en Industrieweg 1.285 inwoners · WOZ €385.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 28 Buitengebied Den Nul 285 inwoners · WOZ €566.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Buitengebied Olst 115 inwoners · WOZ €542.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 73

Waar beweegt het in Olst?

Per woningtype

Rijwoning hoek
21
Twee-onder-één-kap
20
Vrijstaande woning
16
Rijwoning tussen
15
Appartement
4

Actiefste straten

Van Oldenbarneveltstraat
4
Koningin Wilhelminastraat
4
Wethouder G.J. Kuiperstraat
4
de Pas
4
Thorbeckestraat
3

Actieve signalen · Olst · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 76 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Olst vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Olst?

Olst telt ongeveer 3.725 woningen (67% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €365.921. Wie een woning zoekt in Olst, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 76 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Olst is een hoekwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Van Oldenbarneveltstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Olst

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Olst?
In Olst zijn de afgelopen 90 dagen 76 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 13 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Olst zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Van Oldenbarneveltstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Olst.
Hoeveel inwoners heeft Olst?
Olst telt ongeveer 8.370 inwoners in 3.615 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Olst?
Olst telt ongeveer 3.725 woningen, waarvan 67% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 76 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Olst?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Olst is €365.921 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Olst en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.