Oldenzaal telt ongeveer 31.515 inwoners en 14.748 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €351.307. Nu tonen 262 adressen in Oldenzaal een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Oldenzaal een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Oldenzaal staan nu 262 actieve verhuissignalen — 77 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 29 juli 2026.
Niet meegeteld: 114 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Oldenzaal
31.515inwoners
14.240huishoudens
14.748woningen
€ 351.307gem. WOZ-waarde
63% / 37%koop / huur
27,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
13 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Oldenzaal telt ongeveer 14.748 woningen (63% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €351.307. Wie een woning zoekt in Oldenzaal, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
262 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Oldenzaal is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Anjerstraat.
In Oldenzaal zijn de afgelopen 90 dagen 262 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 77 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Oldenzaal zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Anjerstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Oldenzaal.
Hoeveel inwoners heeft Oldenzaal?
Oldenzaal telt ongeveer 31.515 inwoners in 14.240 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Oldenzaal?
Oldenzaal telt ongeveer 14.748 woningen, waarvan 63% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 262 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Oldenzaal is €351.307 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Oldenzaal en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.