Home › Steden › Oirsbeek

📍 Oirsbeek

Wie gaat er verhuizen
in Oirsbeek?

Oirsbeek telt ongeveer 3.745 inwoners en 1.701 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €311.429. Nu tonen 12 adressen in Oirsbeek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Oirsbeek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
12
woningen in Oirsbeek
Afgelopen 30 dagen
3
↓ 50% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Acaciastraat
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
6 van 12 signalen

In Oirsbeek staan nu 12 actieve verhuissignalen — 3 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Niet meegeteld: 16 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Oirsbeek

3.745inwoners
1.675huishoudens
1.701woningen
€ 311.429gem. WOZ-waarde
79% / 20%koop / huur
27,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Oirsbeek

Oirsbeek 3.590 inwoners · WOZ €308.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Klein-Doenrade 155 inwoners · WOZ €389.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 44

Waar beweegt het in Oirsbeek?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
6
Vrijstaande woning
3
Rijwoning tussen
2
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

Acaciastraat
2
Dorpstraat
1
Krekelbergerweg
1
Berkenstraat
1
Akerweg
1

Actieve signalen · Oirsbeek · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Oirsbeek vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Oirsbeek?

Oirsbeek telt ongeveer 1.701 woningen (79% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €311.429. Wie een woning zoekt in Oirsbeek, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 12 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Oirsbeek is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Acaciastraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Oirsbeek

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Oirsbeek?
In Oirsbeek zijn de afgelopen 90 dagen 12 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 3 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Oirsbeek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Acaciastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Oirsbeek.
Hoeveel inwoners heeft Oirsbeek?
Oirsbeek telt ongeveer 3.745 inwoners in 1.675 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Oirsbeek?
Oirsbeek telt ongeveer 1.701 woningen, waarvan 79% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 12 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Oirsbeek is €311.429 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Oirsbeek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.