Home › Steden › Mill

📍 Mill

Wie gaat er verhuizen
in Mill?

Mill telt ongeveer 6.380 inwoners en 2.776 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €386.719. Nu tonen 22 adressen in Mill een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Mill een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
22
woningen in Mill
Afgelopen 30 dagen
7
↓ 22% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Schoolstraat
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
9 van 22 signalen

In Mill staan nu 22 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Mill

6.380inwoners
2.755huishoudens
2.776woningen
€ 386.719gem. WOZ-waarde
67% / 33%koop / huur
23,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 9 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Mill

Mill-Centrum 1.975 inwoners · WOZ €334.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Mill-West 1.660 inwoners · WOZ €367.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Brugse Berg 860 inwoners · WOZ €346.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Bedrijventerrein Het Spoor 455 inwoners · WOZ €392.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 32 Achterdijk-Roijendijk buitengebied 455 inwoners · WOZ €529.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 26

Waar beweegt het in Mill?

Per woningtype

Vrijstaande woning
9
Twee-onder-één-kap
6
Rijwoning hoek
3
Appartement
2
Rijwoning tussen
2

Actiefste straten

Schoolstraat
2
Hoogstraat
2
Beerseweg
1
Oude Langenboomseweg
1
Stationsstraat
1

Actieve signalen · Mill · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Mill vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Mill?

Mill telt ongeveer 2.776 woningen (67% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €386.719. Wie een woning zoekt in Mill, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 22 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Mill is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Schoolstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Mill

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Mill?
In Mill zijn de afgelopen 90 dagen 22 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Mill zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Schoolstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Mill.
Hoeveel inwoners heeft Mill?
Mill telt ongeveer 6.380 inwoners in 2.755 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Mill?
Mill telt ongeveer 2.776 woningen, waarvan 67% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 22 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Mill?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Mill is €386.719 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Mill en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.