Meijel telt ongeveer 6.440 inwoners en 2.671 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.846. Nu tonen 22 adressen in Meijel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Meijel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Meijel staan nu 22 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 15 oktober 2026.
Niet meegeteld: 5 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Meijel
6.440inwoners
2.820huishoudens
2.671woningen
€ 370.846gem. WOZ-waarde
76% / 23%koop / huur
19,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Meijel telt ongeveer 2.671 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.846. Wie een woning zoekt in Meijel, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
22 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Meijel is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Kalishoek.
In Meijel zijn de afgelopen 90 dagen 22 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Meijel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Kalishoek eruit met de meeste recente verhuissignalen in Meijel.
Hoeveel inwoners heeft Meijel?
Meijel telt ongeveer 6.440 inwoners in 2.820 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Meijel?
Meijel telt ongeveer 2.671 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 22 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meijel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Meijel is €370.846 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Meijel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.