Home › Steden › Meijel

📍 Meijel

Wie gaat er verhuizen
in Meijel?

Meijel telt ongeveer 6.440 inwoners en 2.671 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.846. Nu tonen 22 adressen in Meijel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Meijel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
22
woningen in Meijel
Afgelopen 30 dagen
9
↑ 80% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
't Raodhusj
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
11 van 22 signalen

In Meijel staan nu 22 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 15 oktober 2026.

Niet meegeteld: 5 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Meijel

6.440inwoners
2.820huishoudens
2.671woningen
€ 370.846gem. WOZ-waarde
76% / 23%koop / huur
19,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Meijel

Meijel-centrum 2.620 inwoners · WOZ €324.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Hof-Startebos 1.460 inwoners · WOZ €447.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Donk 1.225 inwoners · WOZ €315.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Buitengebied Steenoven 405 inwoners · WOZ €496.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 39

Waar beweegt het in Meijel?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
11
Vrijstaande woning
7
Appartement
3
Logieswoning
1

Actiefste straten

't Raodhusj
2
Kalishoek
2
De Raemecker
1
Kerkveld
1
In het Neervelt
1

Actieve signalen · Meijel · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Meijel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Meijel?

Meijel telt ongeveer 2.671 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.846. Wie een woning zoekt in Meijel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 22 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Meijel is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de 't Raodhusj.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Meijel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Meijel?
In Meijel zijn de afgelopen 90 dagen 22 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Meijel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de 't Raodhusj eruit met de meeste recente verhuissignalen in Meijel.
Hoeveel inwoners heeft Meijel?
Meijel telt ongeveer 6.440 inwoners in 2.820 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Meijel?
Meijel telt ongeveer 2.671 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 22 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meijel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Meijel is €370.846 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Meijel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.