Home › Steden › Made

📍 Made

Wie gaat er verhuizen
in Made?

Made telt ongeveer 12.965 inwoners en 5.734 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €416.794. Nu tonen 73 adressen in Made een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Made een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
73
woningen in Made
Afgelopen 30 dagen
31
↑ 35% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Vossenstaart
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning hoek
21 van 73 signalen

In Made staan nu 73 actieve verhuissignalen — 31 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 3 september 2026.

Niet meegeteld: 17 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Made

12.965inwoners
5.780huishoudens
5.734woningen
€ 416.794gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
22,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 10 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Made

Vierendelen 2.020 inwoners · WOZ €422.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Stuivezand 2.175 inwoners · WOZ €366.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Hoogerheide 1.495 inwoners · WOZ €367.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 De Dreven 1.405 inwoners · WOZ €415.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 De Meede 1.575 inwoners · WOZ €410.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Hondenhei 1.670 inwoners · WOZ €394.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Middelmade 1.105 inwoners · WOZ €572.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Zilverberg 590 inwoners · WOZ €465.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Haasdijk 420 inwoners · WOZ €387.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Verspreide huizen Made 510 inwoners · WOZ €672.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 43

Waar beweegt het in Made?

Per woningtype

Rijwoning hoek
21
Vrijstaande woning
19
Twee-onder-één-kap
16
Rijwoning tussen
12
Appartement
5

Actiefste straten

Vossenstaart
4
Norbartstraat
4
De Gijster
3
Patrijsstraat
3
Kalverstraat
2

Actieve signalen · Made · afgelopen 90 dagen · 51–72 van 72 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Made vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Made?

Made telt ongeveer 5.734 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €416.794. Wie een woning zoekt in Made, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 73 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Made is een hoekwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Vossenstaart.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Made

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Made?
In Made zijn de afgelopen 90 dagen 73 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 31 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Made zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Vossenstaart eruit met de meeste recente verhuissignalen in Made.
Hoeveel inwoners heeft Made?
Made telt ongeveer 12.965 inwoners in 5.780 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Made?
Made telt ongeveer 5.734 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 73 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Made?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Made is €416.794 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Made en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.