Home › Steden › Maasdam

📍 Maasdam

Wie gaat er verhuizen
in Maasdam?

Maasdam telt ongeveer 3.210 inwoners en 1.411 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €439.502. Nu tonen 13 adressen in Maasdam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Maasdam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
13
woningen in Maasdam
Afgelopen 30 dagen
4
↓ 43% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Lijster
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
6 van 13 signalen

In Maasdam staan nu 13 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Maasdam

3.210inwoners
1.405huishoudens
1.411woningen
€ 439.502gem. WOZ-waarde
79% / 21%koop / huur
20,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Maasdam

Maasdam Woonkern 2.920 inwoners · WOZ €431.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 41

Waar beweegt het in Maasdam?

Per woningtype

Vrijstaande woning
6
Rijwoning hoek
3
Twee-onder-één-kap
2
Rijwoning tussen
2

Actiefste straten

Lijster
3
Merwedestraat
1
Burg G de Katerstraat
1
Trambaan
1
Vlasoever
1

Actieve signalen · Maasdam · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Maasdam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Maasdam?

Maasdam telt ongeveer 1.411 woningen (79% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €439.502. Wie een woning zoekt in Maasdam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 13 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Maasdam is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Lijster.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Maasdam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Maasdam?
In Maasdam zijn de afgelopen 90 dagen 13 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Maasdam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Lijster eruit met de meeste recente verhuissignalen in Maasdam.
Hoeveel inwoners heeft Maasdam?
Maasdam telt ongeveer 3.210 inwoners in 1.405 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Maasdam?
Maasdam telt ongeveer 1.411 woningen, waarvan 79% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 13 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maasdam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Maasdam is €439.502 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Maasdam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.