Home › Steden › Lemmer › Lemmer-Rienplan

Lemmer-Rienplan · Lemmer

Buurtcijfers van het CBS en actuele vroege verhuissignalen in Lemmer-Rienplan — 1 signalen in de afgelopen 90 dagen, elke nacht bijgewerkt.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail bij een nieuw verhuissignaal in Lemmer-Rienplan — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

600
inwoners
330
huishoudens
361
woningen
€ 212.000
gem. WOZ-waarde
1
signalen · 90 dgn
50/100
verhuisdynamiek
Lemmer-Lemstervaart · 8 signalen Lemmer-West · 12 signalen Lemmer-Kom · 10 signalen Lemmer-Noord · 21 signalen Lemmer-Zijlroede Lemmer-Frieslandpark · 18 signalen Eesterga · 1 signalen Lemmer-Buitengebied · 1 signalen

👥 Bewoners

46%
54%
man vrouw
0–15 jaar
8%
15–25 jaar
9%
25–45 jaar
18%
45–65 jaar
26%
65+ jaar
39%

Burgerlijke staat:

ongehuwd
40%
gehuwd
35%
gescheiden
11%
verweduwd
14%

Burgerlijke staat is de juridische status: samenwonend zonder huwelijk of partnerschap telt als ongehuwd.

🏠 Huishoudens

eenpersoons
53%
zonder kinderen
29%
met kinderen
18%

Gemiddelde huishoudensgrootte: 1,7 personen

🔑 Wonen

40%
60%
koop huur
eengezins
72%
meergezins
28%
onbewoond
3%

⚡ Energie & duurzaamheid

zonnestroom
68%
aardgasvrij
2%
stadsverwarming
·

Gem. aardgas: 800 m³ · elektriciteit: 1.770 kWh

📍 Voorzieningen gemiddelde afstand

🛒500 mSupermarkt
🩺300 mHuisarts
🏫600 mBasisschool
🎓300 mMiddelbare school
👶600 mKinderopvang
🚆23,1 kmTreinstation
🛣️400 mOprit snelweg
🍽️500 mRestaurant
📚300 mBibliotheek
🏥2,0 kmZiekenhuis

💶 Inkomen & werk jaargang 2022

laag inkomen (hh)
64%
hoog inkomen (hh)
5%
arbeidsparticipatie
58%

Uitkeringen: AOW 220 · AO 20 · WW 10 · bijstand 20

🚗 Mobiliteit & bedrijvigheid

Auto's per huishouden: 0,9 · totaal 295 personenauto's

Bedrijfsvestigingen: 50, waarvan horeca & handel 10 en zakelijke diensten 10

Stedelijkheid: 2.899 inwoners/km² · oppervlakte 22 ha

🛡️ Veiligheid Bron: Politie · 2025

Geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners:

Lemmer-Rienplan
26,7
gem. De Fryske Marren
21,2

Trend: 2023: 24 → 2024: 17 → 2025: 16 misdrijven totaal

Meest geregistreerd (2025): Diefstal uit auto 2 · Vernieling 2 · Autodiefstal 1

Dit zijn bij de politie geregistreerde misdrijven; werkelijke aantallen kunnen afwijken doordat niet alles wordt gemeld of aangegeven.

Deze cijfers zijn een foto — de buurt zelf beweegt

De afgelopen 90 dagen toonden 1 adressen in Lemmer-Rienplan een vroeg verhuissignaal. Deze buurt scoort 50/100 op onze verhuisdynamiek-index — een combinatie van actuele signalen en buurtkenmerken van het CBS. Wil je het live volgen?

Actieve signalen in Lemmer-Rienplan · afgelopen 90 dagen

D Wim Reinderslaan 15 8531 GB · 52 dagen geleden Check adres →

Wees de woningmarkt in Lemmer-Rienplan vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in deze buurt verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Veelgestelde vragen over Lemmer-Rienplan

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Lemmer-Rienplan?
In Lemmer-Rienplan (Lemmer) zijn de afgelopen 90 dagen 1 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
Hoeveel inwoners heeft Lemmer-Rienplan?
Lemmer-Rienplan telt volgens het CBS ongeveer 600 inwoners en 330 huishoudens.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lemmer-Rienplan?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Lemmer-Rienplan is €212.000 (bron: CBS).
Hoeveel woningen telt Lemmer-Rienplan?
Lemmer-Rienplan telt 361 woningen, waarvan 40% koopwoningen (bron: CBS).
Ik woon in Lemmer-Rienplan en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.

Buurtcijfers: CBS Kerncijfers wijken en buurten (jaargang 2024, inkomen/opleiding 2022), via PDOK. Cijfers met een · zijn door het CBS afgeschermd wegens kleine aantallen. Veiligheidscijfers: geregistreerde misdrijven, Politie (open data). Verhuissignalen: eigen registratie op basis van openbare overheidsbronnen.