Home › Steden › Leidschendam

📍 Leidschendam

Wie gaat er verhuizen
in Leidschendam?

Leidschendam telt ongeveer 34.940 inwoners en 16.446 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €372.430. Nu tonen 103 adressen in Leidschendam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Leidschendam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
103
woningen in Leidschendam
Afgelopen 30 dagen
43
↑ 30% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Patrijslaan
5 signalen
Meest gezien
Appartement
38 van 103 signalen

In Leidschendam staan nu 103 actieve verhuissignalen — 43 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 september 2026.

Niet meegeteld: 205 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Leidschendam

34.940inwoners
16.345huishoudens
16.446woningen
€ 372.430gem. WOZ-waarde
55% / 45%koop / huur
38,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 23 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Leidschendam

De Zijde 1.460 inwoners · WOZ €506.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 De Rietvink / Veursestraatweg 2.530 inwoners · WOZ €476.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Damcentrum 1.550 inwoners · WOZ €391.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 De Heuvel zuid 1.225 inwoners · WOZ €248.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Raadhuiskwartier 2.285 inwoners · WOZ €392.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Kern Stompwijk 1.520 inwoners · WOZ €402.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Prinsenhof hoog 4.670 inwoners · WOZ €219.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert 2.150 inwoners · WOZ €336.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Verzetsheldenwijk 1.990 inwoners · WOZ €502.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Duivenvoorde 2.105 inwoners · WOZ €303.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 't Lien noord 1.565 inwoners · WOZ €363.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Park Veursehout 1.465 inwoners · WOZ €545.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 45

Waar beweegt het in Leidschendam?

Per woningtype

Appartement
38
Rijwoning tussen
36
Vrijstaande woning
12
Twee-onder-één-kap
9
Rijwoning hoek
6

Actiefste straten

Patrijslaan
5
Spechtlaan
4
Damplein
4
Dokter Van Ledestraat
3
Burgemeester Keijzerlaan
3

Actieve signalen · Leidschendam · afgelopen 90 dagen · 51–75 van 101 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Leidschendam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Leidschendam?

Leidschendam telt ongeveer 16.446 woningen (55% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €372.430. Wie een woning zoekt in Leidschendam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 103 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Leidschendam is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Patrijslaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Leidschendam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Leidschendam?
In Leidschendam zijn de afgelopen 90 dagen 103 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 43 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Leidschendam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Patrijslaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Leidschendam.
Hoeveel inwoners heeft Leidschendam?
Leidschendam telt ongeveer 34.940 inwoners in 16.345 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Leidschendam?
Leidschendam telt ongeveer 16.446 woningen, waarvan 55% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 103 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Leidschendam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Leidschendam is €372.430 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Leidschendam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.