Home › Steden › Kollumersweach

📍 Kollumersweach

Wie gaat er verhuizen
in Kollumersweach?

Kollumersweach telt ongeveer 3.020 inwoners en 1.285 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €295.251. Nu tonen 19 adressen in Kollumersweach een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Kollumersweach een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
19
woningen in Kollumersweach
Afgelopen 30 dagen
7
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Triemsterloane
7 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
9 van 19 signalen

In Kollumersweach staan nu 19 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 33 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Kollumersweach

3.020inwoners
1.250huishoudens
1.285woningen
€ 295.251gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
18,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Kollumersweach

Kollumerzwaag 2.840 inwoners · WOZ €287.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 54

Waar beweegt het in Kollumersweach?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
9
Vrijstaande woning
7
Rijwoning tussen
2
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

Triemsterloane
7
Foarwei
3
Ipemastate
2
Kastanjehof
2
Ymkershôf
1

Actieve signalen · Kollumersweach · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Kollumersweach vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Kollumersweach?

Kollumersweach telt ongeveer 1.285 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €295.251. Wie een woning zoekt in Kollumersweach, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 19 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Kollumersweach is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Triemsterloane.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Kollumersweach

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Kollumersweach?
In Kollumersweach zijn de afgelopen 90 dagen 19 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Kollumersweach zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Triemsterloane eruit met de meeste recente verhuissignalen in Kollumersweach.
Hoeveel inwoners heeft Kollumersweach?
Kollumersweach telt ongeveer 3.020 inwoners in 1.250 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Kollumersweach?
Kollumersweach telt ongeveer 1.285 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 19 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kollumersweach?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Kollumersweach is €295.251 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Kollumersweach en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.