Kollumersweach telt ongeveer 3.020 inwoners en 1.285 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €295.251. Nu tonen 19 adressen in Kollumersweach een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Kollumersweach een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Kollumersweach staan nu 19 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 33 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Kollumersweach
3.020inwoners
1.250huishoudens
1.285woningen
€ 295.251gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
18,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Kollumersweach telt ongeveer 1.285 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €295.251. Wie een woning zoekt in Kollumersweach, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
19 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Kollumersweach is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Triemsterloane.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Kollumersweach
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Kollumersweach?
In Kollumersweach zijn de afgelopen 90 dagen 19 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Kollumersweach zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Triemsterloane eruit met de meeste recente verhuissignalen in Kollumersweach.
Hoeveel inwoners heeft Kollumersweach?
Kollumersweach telt ongeveer 3.020 inwoners in 1.250 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Kollumersweach?
Kollumersweach telt ongeveer 1.285 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 19 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kollumersweach?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Kollumersweach is €295.251 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Kollumersweach en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.