Home › Steden › Kockengen

📍 Kockengen

Wie gaat er verhuizen
in Kockengen?

Kockengen telt ongeveer 3.460 inwoners en 1.433 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €479.848. Nu tonen 14 adressen in Kockengen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Kockengen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
14
woningen in Kockengen
Afgelopen 30 dagen
5
↑ 25% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Kerkweg
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
5 van 14 signalen

In Kockengen staan nu 14 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Kockengen

3.460inwoners
1.435huishoudens
1.433woningen
€ 479.848gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
13,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 9 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Kockengen

Kockengen Dorp 1.395 inwoners · WOZ €417.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Groenlust 560 inwoners · WOZ €420.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 29 Welgelegen 460 inwoners · WOZ €403.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Polder Portengen 300 inwoners · WOZ €722.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Vierde kwadrant Kockengen 205 inwoners · WOZ €611.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Polder Spengen 155 inwoners · WOZ €759.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 47

Waar beweegt het in Kockengen?

Per woningtype

Vrijstaande woning
5
Twee-onder-één-kap
4
Rijwoning tussen
3
Rijwoning hoek
2

Actiefste straten

Kerkweg
2
Gieltjesdorp
1
Voorstraat
1
Waterkers
1
Heicop
1

Actieve signalen · Kockengen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Kockengen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Kockengen?

Kockengen telt ongeveer 1.433 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €479.848. Wie een woning zoekt in Kockengen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 14 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Kockengen is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Kerkweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Kockengen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Kockengen?
In Kockengen zijn de afgelopen 90 dagen 14 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Kockengen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Kerkweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Kockengen.
Hoeveel inwoners heeft Kockengen?
Kockengen telt ongeveer 3.460 inwoners in 1.435 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Kockengen?
Kockengen telt ongeveer 1.433 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 14 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kockengen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Kockengen is €479.848 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Kockengen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.