Home › Steden › Kesteren

📍 Kesteren

Wie gaat er verhuizen
in Kesteren?

Kesteren telt ongeveer 7.365 inwoners en 2.490 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €386.498. Nu tonen 22 adressen in Kesteren een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Kesteren een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
22
woningen in Kesteren
Afgelopen 30 dagen
10
↑ 43% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hoge Weide
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
9 van 22 signalen

In Kesteren staan nu 22 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Niet meegeteld: 34 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Kesteren

7.365inwoners
2.735huishoudens
2.490woningen
€ 386.498gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
22,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Kesteren

Kesteren 4.740 inwoners · WOZ €350.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Verspreide huizen Lede en Oudewaard 600 inwoners · WOZ €444.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Verspreide huizen Kesteren 1.875 inwoners · WOZ €475.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 17

Waar beweegt het in Kesteren?

Per woningtype

Vrijstaande woning
9
Twee-onder-één-kap
6
Rijwoning tussen
4
Rijwoning hoek
2
Appartement
1

Actiefste straten

Hoge Weide
3
Carvonestraat
3
Bussenbongerd
2
Spoorstraat
1
Floris van Brakellstraat
1

Actieve signalen · Kesteren · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Kesteren vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Kesteren?

Kesteren telt ongeveer 2.490 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €386.498. Wie een woning zoekt in Kesteren, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 22 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Kesteren is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Hoge Weide.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Kesteren

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Kesteren?
In Kesteren zijn de afgelopen 90 dagen 22 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Kesteren zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoge Weide eruit met de meeste recente verhuissignalen in Kesteren.
Hoeveel inwoners heeft Kesteren?
Kesteren telt ongeveer 7.365 inwoners in 2.735 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Kesteren?
Kesteren telt ongeveer 2.490 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 22 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kesteren?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Kesteren is €386.498 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Kesteren en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.