Home › Steden › Kessel

📍 Kessel

Wie gaat er verhuizen
in Kessel?

Kessel telt ongeveer 4.165 inwoners en 1.814 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.860. Nu tonen 25 adressen in Kessel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Kessel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
25
woningen in Kessel
Afgelopen 30 dagen
9
↑ 125% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Karel Appelstraat
4 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
8 van 25 signalen

In Kessel staan nu 25 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 21 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Kessel

4.165inwoners
1.840huishoudens
1.814woningen
€ 345.860gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
34,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Kessel

Kessel-centrum 2.515 inwoners · WOZ €303.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Kessel Eik-centrum 590 inwoners · WOZ €309.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 70 Buitengebied Spurkt-Hei-Weerd 205 inwoners · WOZ €467.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Veers 345 inwoners · WOZ €497.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 28

Waar beweegt het in Kessel?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
8
Vrijstaande woning
7
Rijwoning tussen
4
Rijwoning hoek
3
Appartement
3

Actiefste straten

Karel Appelstraat
4
Sint Ursulahof
3
Grevenbroekstraat
3
Karreweg-Zuid
2
Eeseltweg
1

Actieve signalen · Kessel · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Kessel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Kessel?

Kessel telt ongeveer 1.814 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.860. Wie een woning zoekt in Kessel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 25 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Kessel is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Karel Appelstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Kessel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Kessel?
In Kessel zijn de afgelopen 90 dagen 25 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Kessel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Karel Appelstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Kessel.
Hoeveel inwoners heeft Kessel?
Kessel telt ongeveer 4.165 inwoners in 1.840 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Kessel?
Kessel telt ongeveer 1.814 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 25 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kessel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Kessel is €345.860 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Kessel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.