Home › Steden › Kamperland

📍 Kamperland

Wie gaat er verhuizen
in Kamperland?

Kamperland telt ongeveer 2.190 inwoners en 1.467 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.491. Nu tonen 18 adressen in Kamperland een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Kamperland een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
18
woningen in Kamperland
Afgelopen 30 dagen
6
↑ 100% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Peppeldreef
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
8 van 18 signalen

In Kamperland staan nu 18 actieve verhuissignalen — 6 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 14 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Kamperland

2.190inwoners
1.065huishoudens
1.467woningen
€ 388.491gem. WOZ-waarde
77% / 19%koop / huur
41,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Kamperland

Kamperland 1.745 inwoners · WOZ €281.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Recreatiegebied Kamperland 195 inwoners · WOZ €588.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Verspreide huizen Kamperland 250 inwoners · WOZ €512.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 57

Waar beweegt het in Kamperland?

Per woningtype

Vrijstaande woning
8
Logieswoning
4
Appartement
3
Twee-onder-één-kap
2
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

Peppeldreef
3
Ostrea
2
Jacobastraat
2
Veerweg
2
Dennenlaan
1

Actieve signalen · Kamperland · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Kamperland vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Kamperland?

Kamperland telt ongeveer 1.467 woningen (77% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.491. Wie een woning zoekt in Kamperland, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 18 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Kamperland is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Peppeldreef.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Kamperland

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Kamperland?
In Kamperland zijn de afgelopen 90 dagen 18 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 6 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Kamperland zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Peppeldreef eruit met de meeste recente verhuissignalen in Kamperland.
Hoeveel inwoners heeft Kamperland?
Kamperland telt ongeveer 2.190 inwoners in 1.065 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Kamperland?
Kamperland telt ongeveer 1.467 woningen, waarvan 77% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 18 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kamperland?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Kamperland is €388.491 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Kamperland en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.