Home › Steden › Jubbega

📍 Jubbega

Wie gaat er verhuizen
in Jubbega?

Jubbega telt ongeveer 3.210 inwoners en 1.412 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €324.000. Nu tonen 19 adressen in Jubbega een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Jubbega een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
19
woningen in Jubbega
Afgelopen 30 dagen
1
↓ 90% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
P W Janssenweg
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
10 van 19 signalen

In Jubbega staan nu 19 actieve verhuissignalen — 1 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Jubbega

3.210inwoners
1.375huishoudens
1.412woningen
€ 324.000gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
14,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 1 buurt · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Jubbega

Jubbega 3.210 inwoners · WOZ €324.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 50

Waar beweegt het in Jubbega?

Per woningtype

Vrijstaande woning
10
Rijwoning tussen
3
Twee-onder-één-kap
3
Rijwoning hoek
3

Actiefste straten

P W Janssenweg
4
Siemen Brinksmaweg
3
Wolfsklauw
2
Welgelegen
1
Buntgras
1

Actieve signalen · Jubbega · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Jubbega vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Jubbega?

Jubbega telt ongeveer 1.412 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €324.000. Wie een woning zoekt in Jubbega, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 19 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Jubbega is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de P W Janssenweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Jubbega

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Jubbega?
In Jubbega zijn de afgelopen 90 dagen 19 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 1 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Jubbega zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de P W Janssenweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Jubbega.
Hoeveel inwoners heeft Jubbega?
Jubbega telt ongeveer 3.210 inwoners in 1.375 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Jubbega?
Jubbega telt ongeveer 1.412 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 19 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Jubbega?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Jubbega is €324.000 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Jubbega en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.