Joure telt ongeveer 12.970 inwoners en 6.164 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €300.071. Nu tonen 70 adressen in Joure een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Joure een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Joure staan nu 70 actieve verhuissignalen — 18 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 85 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Joure
12.970inwoners
5.960huishoudens
6.164woningen
€ 300.071gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
22,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
10 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Joure telt ongeveer 6.164 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €300.071. Wie een woning zoekt in Joure, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
70 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Joure is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Scheen.
In Joure zijn de afgelopen 90 dagen 70 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 18 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Joure zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Scheen eruit met de meeste recente verhuissignalen in Joure.
Hoeveel inwoners heeft Joure?
Joure telt ongeveer 12.970 inwoners in 5.960 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Joure?
Joure telt ongeveer 6.164 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 70 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Joure?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Joure is €300.071 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Joure en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.