Home › Steden › Hoogland

📍 Hoogland

Wie gaat er verhuizen
in Hoogland?

Hoogland telt ongeveer 10.100 inwoners en 4.332 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €464.604. Nu tonen 56 adressen in Hoogland een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Hoogland een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
56
woningen in Hoogland
Afgelopen 30 dagen
19
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hamseweg
7 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
20 van 56 signalen

In Hoogland staan nu 56 actieve verhuissignalen — 19 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Hoogland

10.100inwoners
4.355huishoudens
4.332woningen
€ 464.604gem. WOZ-waarde
81% / 19%koop / huur
22,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 9 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Hoogland

Bieshaar-Noord 2.430 inwoners · WOZ €429.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 De Ham 1.695 inwoners · WOZ €495.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 Langenoord 1.600 inwoners · WOZ €422.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 De Bik 1.470 inwoners · WOZ €471.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Bieshaar-Zuid 1.340 inwoners · WOZ €448.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 De Brinken 715 inwoners · WOZ €405.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 De Biezen 350 inwoners · WOZ €583.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Zeldert 390 inwoners · WOZ €814.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 32

Waar beweegt het in Hoogland?

Per woningtype

Rijwoning tussen
20
Appartement
14
Rijwoning hoek
8
Twee-onder-één-kap
7
Vrijstaande woning
7

Actiefste straten

Hamseweg
7
Zevenhuizerstraat
3
Van Boetzelaerlaan
3
Zandkamp
3
Breeland
3

Actieve signalen · Hoogland · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 50 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Hoogland vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Hoogland?

Hoogland telt ongeveer 4.332 woningen (81% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €464.604. Wie een woning zoekt in Hoogland, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 56 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Hoogland is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Hamseweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Hoogland

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Hoogland?
In Hoogland zijn de afgelopen 90 dagen 56 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 19 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Hoogland zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hamseweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Hoogland.
Hoeveel inwoners heeft Hoogland?
Hoogland telt ongeveer 10.100 inwoners in 4.355 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Hoogland?
Hoogland telt ongeveer 4.332 woningen, waarvan 81% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 56 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogland?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Hoogland is €464.604 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Hoogland en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.