Hoofddorp telt ongeveer 79.890 inwoners en 33.473 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €461.652. Nu tonen 330 adressen in Hoofddorp een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Hoofddorp een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Hoofddorp staan nu 330 actieve verhuissignalen — 130 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 9 oktober 2026.
Niet meegeteld: 82 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Hoofddorp
79.890inwoners
34.270huishoudens
33.473woningen
€ 461.652gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
45,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
25 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Hoofddorp telt ongeveer 33.473 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €461.652. Wie een woning zoekt in Hoofddorp, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
330 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Hoofddorp is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Graan voor Visch.
In Hoofddorp zijn de afgelopen 90 dagen 330 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 130 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Hoofddorp zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Graan voor Visch eruit met de meeste recente verhuissignalen in Hoofddorp.
Hoeveel inwoners heeft Hoofddorp?
Hoofddorp telt ongeveer 79.890 inwoners in 34.270 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Hoofddorp?
Hoofddorp telt ongeveer 33.473 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 330 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoofddorp?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Hoofddorp is €461.652 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Hoofddorp en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.