Home › Steden › Hoek

📍 Hoek

Wie gaat er verhuizen
in Hoek?

Hoek telt ongeveer 2.845 inwoners en 1.425 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €223.340. Nu tonen 22 adressen in Hoek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Hoek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
22
woningen in Hoek
Afgelopen 30 dagen
9
↑ 50% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Knol
3 signalen
Meest gezien
Rijwoning hoek
6 van 22 signalen

In Hoek staan nu 22 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Hoek

2.845inwoners
1.300huishoudens
1.425woningen
€ 223.340gem. WOZ-waarde
73% / 25%koop / huur
43,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Hoek

Kern Hoek 2.315 inwoners · WOZ €204.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Buitengebied Hoek 530 inwoners · WOZ €331.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 61

Waar beweegt het in Hoek?

Per woningtype

Rijwoning hoek
6
Vrijstaande woning
6
Rijwoning tussen
4
Appartement
3
Twee-onder-één-kap
3

Actiefste straten

Knol
3
Tramstraat
2
Molendijk
2
Gerberalaan
1
Irisstraat
1

Actieve signalen · Hoek · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Hoek vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Hoek?

Hoek telt ongeveer 1.425 woningen (73% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €223.340. Wie een woning zoekt in Hoek, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 22 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Hoek is een hoekwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Knol.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Hoek

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Hoek?
In Hoek zijn de afgelopen 90 dagen 22 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Hoek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Knol eruit met de meeste recente verhuissignalen in Hoek.
Hoeveel inwoners heeft Hoek?
Hoek telt ongeveer 2.845 inwoners in 1.300 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Hoek?
Hoek telt ongeveer 1.425 woningen, waarvan 73% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 22 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Hoek is €223.340 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Hoek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.