Home › Steden › Hilvarenbeek

📍 Hilvarenbeek

Wie gaat er verhuizen
in Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt ongeveer 8.775 inwoners en 4.077 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €445.969. Nu tonen 55 adressen in Hilvarenbeek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Hilvarenbeek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
55
woningen in Hilvarenbeek
Afgelopen 30 dagen
25
↑ 127% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Diessenseweg
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
25 van 55 signalen

In Hilvarenbeek staan nu 55 actieve verhuissignalen — 25 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 29 juli 2026.

Niet meegeteld: 16 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Hilvarenbeek

8.775inwoners
3.855huishoudens
4.077woningen
€ 445.969gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
64,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Hilvarenbeek

Hilvarenbeek 8.080 inwoners · WOZ €435.000 ● 53 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Diessen 3.015 inwoners · WOZ €461.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Esbeek 885 inwoners · WOZ €456.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Biest-Houtakker 815 inwoners · WOZ €478.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Verspreide huizen Esbeek 415 inwoners · WOZ €571.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Verspreide huizen Hilvarenbeek 695 inwoners · WOZ €607.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 32 Verspreide huizen Biest-Houtakker 210 inwoners · WOZ €568.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Haghorst 570 inwoners · WOZ €484.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 24 Verspreide huizen Haghorst 350 inwoners · WOZ €665.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 30 Verspreide huizen Baarschot 655 inwoners · WOZ €626.000 nog geen recente signalen · dynamiek 18 Baarschot 270 inwoners · WOZ €600.000 nog geen recente signalen · dynamiek 11

Waar beweegt het in Hilvarenbeek?

Per woningtype

Vrijstaande woning
25
Twee-onder-één-kap
17
Rijwoning tussen
7
Rijwoning hoek
5
Appartement
1

Actiefste straten

Diessenseweg
4
Kokkestraat
3
Putwei
2
Ooievaarshoek
2
Paardenstraat
2

Actieve signalen · Hilvarenbeek · afgelopen 90 dagen · 51–53 van 53 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Hilvarenbeek vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt ongeveer 4.077 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €445.969. Wie een woning zoekt in Hilvarenbeek, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 55 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Hilvarenbeek is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Diessenseweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Hilvarenbeek

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Hilvarenbeek?
In Hilvarenbeek zijn de afgelopen 90 dagen 55 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 25 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Hilvarenbeek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Diessenseweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Hilvarenbeek.
Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?
Hilvarenbeek telt ongeveer 8.775 inwoners in 3.855 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Hilvarenbeek?
Hilvarenbeek telt ongeveer 4.077 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 55 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Hilvarenbeek is €445.969 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Hilvarenbeek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.