Hazerswoude-Dorp telt ongeveer 6.350 inwoners en 2.647 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €455.422. Nu tonen 21 adressen in Hazerswoude-Dorp een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Hazerswoude-Dorp een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Hazerswoude-Dorp staan nu 21 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 6 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Hazerswoude-Dorp
6.350inwoners
2.595huishoudens
2.647woningen
€ 455.422gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
21,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Hazerswoude-Dorp telt ongeveer 2.647 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €455.422. Wie een woning zoekt in Hazerswoude-Dorp, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
21 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Hazerswoude-Dorp is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Voorweg.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Hazerswoude-Dorp
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Hazerswoude-Dorp?
In Hazerswoude-Dorp zijn de afgelopen 90 dagen 21 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Hazerswoude-Dorp zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Voorweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Hazerswoude-Dorp.
Hoeveel inwoners heeft Hazerswoude-Dorp?
Hazerswoude-Dorp telt ongeveer 6.350 inwoners in 2.595 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Hazerswoude-Dorp?
Hazerswoude-Dorp telt ongeveer 2.647 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 21 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hazerswoude-Dorp?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Hazerswoude-Dorp is €455.422 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Hazerswoude-Dorp en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.