Home › Steden › Haulerwijk

📍 Haulerwijk

Wie gaat er verhuizen
in Haulerwijk?

Haulerwijk telt ongeveer 3.190 inwoners en 1.419 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €302.905. Nu tonen 28 adressen in Haulerwijk een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Haulerwijk een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
28
woningen in Haulerwijk
Afgelopen 30 dagen
10
↓ 29% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Leeksterweg
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
15 van 28 signalen

In Haulerwijk staan nu 28 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.

Niet meegeteld: 24 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Haulerwijk

3.190inwoners
1.415huishoudens
1.419woningen
€ 302.905gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
16,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Haulerwijk

Haulerwijk-Noord-Oost 940 inwoners · WOZ €265.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Haulerwijk-Oosterwoldseweg 160 inwoners · WOZ €364.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 Haulerwijk-Buitengebied 790 inwoners · WOZ €429.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Haulerwijk-Noord-West 340 inwoners · WOZ €316.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Haulerwijk-Sinnehiem 405 inwoners · WOZ €219.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 Haulerwijk-Hoofdweg 250 inwoners · WOZ €258.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Haulerwijk-Bruïneweg 275 inwoners · WOZ €246.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 46

Waar beweegt het in Haulerwijk?

Per woningtype

Vrijstaande woning
15
Twee-onder-één-kap
8
Rijwoning tussen
4
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

Leeksterweg
3
Opzienersweg
3
Oosterwoldseweg
2
Meester Jongebloedstraat
2
Meester Voortmanstraat
2

Actieve signalen · Haulerwijk · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 27 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Haulerwijk vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Haulerwijk?

Haulerwijk telt ongeveer 1.419 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €302.905. Wie een woning zoekt in Haulerwijk, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 28 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Haulerwijk is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Leeksterweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Haulerwijk

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Haulerwijk?
In Haulerwijk zijn de afgelopen 90 dagen 28 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Haulerwijk zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Leeksterweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Haulerwijk.
Hoeveel inwoners heeft Haulerwijk?
Haulerwijk telt ongeveer 3.190 inwoners in 1.415 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Haulerwijk?
Haulerwijk telt ongeveer 1.419 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 28 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haulerwijk?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Haulerwijk is €302.905 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Haulerwijk en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.