Home › Steden › Giethoorn

📍 Giethoorn

Wie gaat er verhuizen
in Giethoorn?

Giethoorn telt ongeveer 2.895 inwoners en 1.347 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €447.055. Nu tonen 26 adressen in Giethoorn een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Giethoorn een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
26
woningen in Giethoorn
Afgelopen 30 dagen
10
↑ 11% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Vosjacht
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
12 van 26 signalen

In Giethoorn staan nu 26 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Giethoorn

2.895inwoners
1.330huishoudens
1.347woningen
€ 447.055gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
23,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Giethoorn

Giethoorn-Zuid 1.295 inwoners · WOZ €435.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Giethoorn-Noord kern 785 inwoners · WOZ €328.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Verspreide huizen polder Giethoorn-Zuid 90 inwoners · WOZ €578.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 65 Overig Giethoorn-Noord 420 inwoners · WOZ €597.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 27 Dwarsgracht 115 inwoners · WOZ €560.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 53

Waar beweegt het in Giethoorn?

Per woningtype

Vrijstaande woning
12
Rijwoning hoek
10
Woonboot bestaande ligplaats
1
Twee-onder-één-kap
1
Appartement
1

Actiefste straten

Vosjacht
3
Kanaaldijk
3
Zuiderpad
2
Jonenweg
2
Binnenpad
2

Actieve signalen · Giethoorn · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Giethoorn vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Giethoorn?

Giethoorn telt ongeveer 1.347 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €447.055. Wie een woning zoekt in Giethoorn, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 26 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Giethoorn is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Vosjacht.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Giethoorn

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Giethoorn?
In Giethoorn zijn de afgelopen 90 dagen 26 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Giethoorn zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Vosjacht eruit met de meeste recente verhuissignalen in Giethoorn.
Hoeveel inwoners heeft Giethoorn?
Giethoorn telt ongeveer 2.895 inwoners in 1.330 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Giethoorn?
Giethoorn telt ongeveer 1.347 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 26 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Giethoorn?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Giethoorn is €447.055 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Giethoorn en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.