Gieten telt ongeveer 4.965 inwoners en 2.356 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €328.765. Nu tonen 33 adressen in Gieten een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Gieten een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Gieten staan nu 33 actieve verhuissignalen — 14 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 12 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Gieten
4.965inwoners
2.240huishoudens
2.356woningen
€ 328.765gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
24,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Gieten telt ongeveer 2.356 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €328.765. Wie een woning zoekt in Gieten, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
33 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Gieten is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Dambeern.
In Gieten zijn de afgelopen 90 dagen 33 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 14 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Gieten zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Dambeern eruit met de meeste recente verhuissignalen in Gieten.
Hoeveel inwoners heeft Gieten?
Gieten telt ongeveer 4.965 inwoners in 2.240 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Gieten?
Gieten telt ongeveer 2.356 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 33 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Gieten?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Gieten is €328.765 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Gieten en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.