Etten-Leur telt ongeveer 45.255 inwoners en 20.121 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €353.541. Nu tonen 196 adressen in Etten-Leur een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Etten-Leur een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Etten-Leur staan nu 196 actieve verhuissignalen — 60 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 29 september 2026.
Niet meegeteld: 61 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Etten-Leur
45.255inwoners
19.990huishoudens
20.121woningen
€ 353.541gem. WOZ-waarde
64% / 36%koop / huur
33,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
47 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Etten-Leur telt ongeveer 20.121 woningen (64% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €353.541. Wie een woning zoekt in Etten-Leur, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
196 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Etten-Leur is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Concordialaan.
In Etten-Leur zijn de afgelopen 90 dagen 196 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 60 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Etten-Leur zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Concordialaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Etten-Leur.
Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?
Etten-Leur telt ongeveer 45.255 inwoners in 19.990 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Etten-Leur?
Etten-Leur telt ongeveer 20.121 woningen, waarvan 64% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 196 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Etten-Leur is €353.541 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Etten-Leur en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.