Home › Steden › Ermelo

📍 Ermelo

Wie gaat er verhuizen
in Ermelo?

Ermelo telt ongeveer 27.860 inwoners en 11.935 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €441.852. Nu tonen 143 adressen in Ermelo een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ermelo een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
143
woningen in Ermelo
Afgelopen 30 dagen
45
↓ 6% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Oude Telgterweg
6 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
48 van 143 signalen

In Ermelo staan nu 143 actieve verhuissignalen — 45 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 7 september 2026.

Niet meegeteld: 286 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Ermelo

27.860inwoners
11.810huishoudens
11.935woningen
€ 441.852gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
28,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 20 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Ermelo

Ermelo - Zuid 6.555 inwoners · WOZ €376.000 ● 30 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Ermelo - West 6.090 inwoners · WOZ €358.000 ● 30 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Ermelo - Noord 3.040 inwoners · WOZ €661.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Ermelo - Centrum 2.970 inwoners · WOZ €401.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Ermelo - Oost 2.920 inwoners · WOZ €429.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Verspreide huizen Horst 1.150 inwoners · WOZ €418.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Verspreide huizen Zuiderzeeland 865 inwoners · WOZ €534.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Veldzicht 660 inwoners · WOZ €599.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Tonsel 610 inwoners · WOZ €526.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Verspreide huizen bosgebied 195 inwoners · WOZ €549.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 s Heerenloo 845 inwoners ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Verspreide huizen Telgt 840 inwoners · WOZ €617.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 25

Waar beweegt het in Ermelo?

Per woningtype

Vrijstaande woning
48
Rijwoning tussen
36
Rijwoning hoek
22
Twee-onder-één-kap
18
Appartement
16

Actiefste straten

Oude Telgterweg
6
Meerkoetstraat
4
De la Reystraat
4
Torenlaan
4
Horsterweg
4

Actieve signalen · Ermelo · afgelopen 90 dagen · 76–100 van 141 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Ermelo vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Ermelo?

Ermelo telt ongeveer 11.935 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €441.852. Wie een woning zoekt in Ermelo, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 143 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Ermelo is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Oude Telgterweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Ermelo

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Ermelo?
In Ermelo zijn de afgelopen 90 dagen 143 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 45 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ermelo zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oude Telgterweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ermelo.
Hoeveel inwoners heeft Ermelo?
Ermelo telt ongeveer 27.860 inwoners in 11.810 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ermelo?
Ermelo telt ongeveer 11.935 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 143 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ermelo is €441.852 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ermelo en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.