Driebergen-Rijsenburg telt ongeveer 19.010 inwoners en 8.456 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €521.410. Nu tonen 82 adressen in Driebergen-Rijsenburg een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Driebergen-Rijsenburg een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Driebergen-Rijsenburg staan nu 82 actieve verhuissignalen — 35 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 5 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Driebergen-Rijsenburg
19.010inwoners
8.415huishoudens
8.456woningen
€ 521.410gem. WOZ-waarde
62% / 37%koop / huur
28,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
10 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Driebergen-Rijsenburg telt ongeveer 8.456 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €521.410. Wie een woning zoekt in Driebergen-Rijsenburg, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
82 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Driebergen-Rijsenburg is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de van Oosthuyselaan.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Driebergen-Rijsenburg
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Driebergen-Rijsenburg?
In Driebergen-Rijsenburg zijn de afgelopen 90 dagen 82 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 35 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Driebergen-Rijsenburg zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de van Oosthuyselaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Driebergen-Rijsenburg.
Hoeveel inwoners heeft Driebergen-Rijsenburg?
Driebergen-Rijsenburg telt ongeveer 19.010 inwoners in 8.415 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Driebergen-Rijsenburg?
Driebergen-Rijsenburg telt ongeveer 8.456 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 82 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Driebergen-Rijsenburg?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Driebergen-Rijsenburg is €521.410 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Driebergen-Rijsenburg en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.