Home › Steden › Diepenheim

📍 Diepenheim

Wie gaat er verhuizen
in Diepenheim?

Diepenheim telt ongeveer 2.670 inwoners en 1.212 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €376.529. Nu tonen 17 adressen in Diepenheim een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Diepenheim een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
17
woningen in Diepenheim
Afgelopen 30 dagen
6
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Goorseweg
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
10 van 17 signalen

In Diepenheim staan nu 17 actieve verhuissignalen — 6 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 16 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Diepenheim

2.670inwoners
1.205huishoudens
1.212woningen
€ 376.529gem. WOZ-waarde
74% / 26%koop / huur
16,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Diepenheim

Diepenheim-Noord 1.240 inwoners · WOZ €333.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Verspreide huizen Kerspel en Schipbeek 645 inwoners · WOZ €476.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Verspreide huizen Markvelde 275 inwoners · WOZ €455.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 75 Diepenheim-Zuid 510 inwoners · WOZ €335.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 42

Waar beweegt het in Diepenheim?

Per woningtype

Vrijstaande woning
10
Twee-onder-één-kap
5
Rijwoning hoek
2

Actiefste straten

Goorseweg
2
Deldensestraat
2
Lindelaan
2
Morsdijk
2
Borculoseweg
2

Actieve signalen · Diepenheim · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Diepenheim vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Diepenheim?

Diepenheim telt ongeveer 1.212 woningen (74% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €376.529. Wie een woning zoekt in Diepenheim, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 17 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Diepenheim is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Goorseweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Diepenheim

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Diepenheim?
In Diepenheim zijn de afgelopen 90 dagen 17 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 6 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Diepenheim zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Goorseweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Diepenheim.
Hoeveel inwoners heeft Diepenheim?
Diepenheim telt ongeveer 2.670 inwoners in 1.205 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Diepenheim?
Diepenheim telt ongeveer 1.212 woningen, waarvan 74% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 17 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Diepenheim?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Diepenheim is €376.529 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Diepenheim en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.