Home › Steden › Didam

📍 Didam

Wie gaat er verhuizen
in Didam?

Didam telt ongeveer 17.430 inwoners en 7.720 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €299.851. Nu tonen 75 adressen in Didam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Didam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
75
woningen in Didam
Afgelopen 30 dagen
23
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Bunder
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
29 van 75 signalen

In Didam staan nu 75 actieve verhuissignalen — 23 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 17 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Didam

17.430inwoners
7.540huishoudens
7.720woningen
€ 299.851gem. WOZ-waarde
65% / 35%koop / huur
17,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 9 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Didam

Didam-Noord 6.950 inwoners · WOZ €275.000 ● 31 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Didam-Zuid 5.165 inwoners · WOZ €269.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Nieuw-Dijk 805 inwoners · WOZ €310.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 70 Verspreide huizen Nieuw-Dijk 835 inwoners · WOZ €421.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Verspreide huizen De Hogenend en Oud-Dijk 1.415 inwoners · WOZ €361.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 27 Loil 830 inwoners · WOZ €311.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Verspreide huizen Loil 700 inwoners · WOZ €428.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Verspreide huizen Greffelkamp 505 inwoners · WOZ €427.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 23

Waar beweegt het in Didam?

Per woningtype

Vrijstaande woning
29
Twee-onder-één-kap
18
Rijwoning hoek
13
Rijwoning tussen
13
Appartement
2

Actiefste straten

Bunder
4
de Lijsterbes
3
Landgoed
3
Smallestraat
3
Steenstraat
2

Actieve signalen · Didam · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 75 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Didam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Didam?

Didam telt ongeveer 7.720 woningen (65% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €299.851. Wie een woning zoekt in Didam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 75 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Didam is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Bunder.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Didam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Didam?
In Didam zijn de afgelopen 90 dagen 75 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 23 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Didam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Bunder eruit met de meeste recente verhuissignalen in Didam.
Hoeveel inwoners heeft Didam?
Didam telt ongeveer 17.430 inwoners in 7.540 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Didam?
Didam telt ongeveer 7.720 woningen, waarvan 65% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 75 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Didam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Didam is €299.851 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Didam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.