Didam telt ongeveer 17.430 inwoners en 7.720 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €299.851. Nu tonen 75 adressen in Didam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Didam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Didam staan nu 75 actieve verhuissignalen — 23 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 17 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Didam
17.430inwoners
7.540huishoudens
7.720woningen
€ 299.851gem. WOZ-waarde
65% / 35%koop / huur
17,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
9 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Didam telt ongeveer 7.720 woningen (65% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €299.851. Wie een woning zoekt in Didam, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
75 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Didam is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Bunder.
In Didam zijn de afgelopen 90 dagen 75 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 23 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Didam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Bunder eruit met de meeste recente verhuissignalen in Didam.
Hoeveel inwoners heeft Didam?
Didam telt ongeveer 17.430 inwoners in 7.540 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Didam?
Didam telt ongeveer 7.720 woningen, waarvan 65% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 75 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Didam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Didam is €299.851 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Didam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.