Home › Steden › Coevorden

📍 Coevorden

Wie gaat er verhuizen
in Coevorden?

Coevorden telt ongeveer 15.890 inwoners en 7.516 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €241.708. Nu tonen 76 adressen in Coevorden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Coevorden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
76
woningen in Coevorden
Afgelopen 30 dagen
22
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Comm Cramerlaan
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
26 van 76 signalen

In Coevorden staan nu 76 actieve verhuissignalen — 22 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Coevorden

15.890inwoners
7.225huishoudens
7.516woningen
€ 241.708gem. WOZ-waarde
61% / 39%koop / huur
34,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 21 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Coevorden

Dalen 3.225 inwoners · WOZ €333.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Schoonoord 2.025 inwoners · WOZ €272.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Coevorden-Centrum 2.260 inwoners · WOZ €197.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Binnenvree Buitenvree Pikveld 3.045 inwoners · WOZ €220.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Aalden 1.575 inwoners · WOZ €297.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 De Heege 2.150 inwoners · WOZ €283.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Ballast 1.640 inwoners · WOZ €252.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Sleen 2.215 inwoners · WOZ €325.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Verspreide huizen Erm 360 inwoners · WOZ €233.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 90 Ossehaar 1.080 inwoners ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Oosterhesselen 1.765 inwoners · WOZ €325.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Lootuinen 1.345 inwoners · WOZ €224.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 53

Waar beweegt het in Coevorden?

Per woningtype

Vrijstaande woning
26
Twee-onder-één-kap
22
Appartement
13
Rijwoning tussen
10
Rijwoning hoek
5

Actiefste straten

Comm Cramerlaan
3
Pastoor J H Wesselstraat
2
Roelie Duinkerkenstraat
2
Weeshuisstraat
2
Haya van Somerenstraat
2

Actieve signalen · Coevorden · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 75 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Coevorden vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Coevorden?

Coevorden telt ongeveer 7.516 woningen (61% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €241.708. Wie een woning zoekt in Coevorden, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 76 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Coevorden is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Comm Cramerlaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Coevorden

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Coevorden?
In Coevorden zijn de afgelopen 90 dagen 76 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 22 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Coevorden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Comm Cramerlaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Coevorden.
Hoeveel inwoners heeft Coevorden?
Coevorden telt ongeveer 15.890 inwoners in 7.225 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Coevorden?
Coevorden telt ongeveer 7.516 woningen, waarvan 61% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 76 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Coevorden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Coevorden is €241.708 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Coevorden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.