Home › Steden › Clinge

📍 Clinge

Wie gaat er verhuizen
in Clinge?

Clinge telt ongeveer 2.310 inwoners en 1.075 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €278.481. Nu tonen 8 adressen in Clinge een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Clinge een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
8
woningen in Clinge
Afgelopen 30 dagen
4
↑ 33% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
's-Gravenstraat
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
5 van 8 signalen

In Clinge staan nu 8 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 17 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Clinge

2.310inwoners
1.010huishoudens
1.075woningen
€ 278.481gem. WOZ-waarde
79% / 19%koop / huur
26,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Clinge

Goukensberg 1.445 inwoners · WOZ €276.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Durpe 800 inwoners · WOZ €269.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 28 Buitengebied Clinge 65 inwoners · WOZ €460.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 60

Waar beweegt het in Clinge?

Per woningtype

Vrijstaande woning
5
Rijwoning hoek
2
Rijwoning tussen
1

Actiefste straten

's-Gravenstraat
3
Jac Jordaensstraat
1
Klinkerstraat
1
Kerkstraat
1
Beatrixstraat
1

Actieve signalen · Clinge · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Clinge vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Clinge?

Clinge telt ongeveer 1.075 woningen (79% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €278.481. Wie een woning zoekt in Clinge, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 8 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Clinge is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de 's-Gravenstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Clinge

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Clinge?
In Clinge zijn de afgelopen 90 dagen 8 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Clinge zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de 's-Gravenstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Clinge.
Hoeveel inwoners heeft Clinge?
Clinge telt ongeveer 2.310 inwoners in 1.010 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Clinge?
Clinge telt ongeveer 1.075 woningen, waarvan 79% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 8 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Clinge?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Clinge is €278.481 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Clinge en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.