Boxtel telt ongeveer 26.980 inwoners en 11.880 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €355.132. Nu tonen 103 adressen in Boxtel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Boxtel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Boxtel staan nu 103 actieve verhuissignalen — 41 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 augustus 2026.
Niet meegeteld: 20 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Boxtel
26.980inwoners
12.390huishoudens
11.880woningen
€ 355.132gem. WOZ-waarde
59% / 41%koop / huur
38,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
12 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Boxtel telt ongeveer 11.880 woningen (59% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €355.132. Wie een woning zoekt in Boxtel, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
103 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Boxtel is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Hobbendonkseweg.
In Boxtel zijn de afgelopen 90 dagen 103 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 41 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Boxtel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hobbendonkseweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Boxtel.
Hoeveel inwoners heeft Boxtel?
Boxtel telt ongeveer 26.980 inwoners in 12.390 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Boxtel?
Boxtel telt ongeveer 11.880 woningen, waarvan 59% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 103 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Boxtel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Boxtel is €355.132 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Boxtel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.