Home › Steden › Bleiswijk

📍 Bleiswijk

Wie gaat er verhuizen
in Bleiswijk?

Bleiswijk telt ongeveer 11.900 inwoners en 4.887 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €470.980. Nu tonen 43 adressen in Bleiswijk een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bleiswijk een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
43
woningen in Bleiswijk
Afgelopen 30 dagen
15
↑ 88% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hoekeindseweg
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
18 van 43 signalen

In Bleiswijk staan nu 43 actieve verhuissignalen — 15 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Bleiswijk

11.900inwoners
4.820huishoudens
4.887woningen
€ 470.980gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
29,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 16 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Bleiswijk

Oranjebuurt 2.120 inwoners · WOZ €440.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Bomenbuurt 2.030 inwoners · WOZ €383.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Zeeheldenbuurt 1.190 inwoners · WOZ €408.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Sterrenbuurt 1.415 inwoners · WOZ €460.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Overbuurtse Polder 735 inwoners · WOZ €674.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Vogelbuurt 1.050 inwoners · WOZ €396.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 32 Molenbuurt 855 inwoners · WOZ €572.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Kruisweg 220 inwoners · WOZ €571.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Schildersbuurt 765 inwoners · WOZ €419.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Zeldenrust 85 inwoners · WOZ €801.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 De Tuinen 1.075 inwoners · WOZ €573.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 25

Waar beweegt het in Bleiswijk?

Per woningtype

Rijwoning tussen
18
Vrijstaande woning
12
Twee-onder-één-kap
6
Rijwoning hoek
6
Appartement
1

Actiefste straten

Hoekeindseweg
4
Kruisweg
3
Hoefweg
3
Stellingmolen
2
Meidoornstraat
2

Actieve signalen · Bleiswijk · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 42 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Bleiswijk vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Bleiswijk?

Bleiswijk telt ongeveer 4.887 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €470.980. Wie een woning zoekt in Bleiswijk, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 43 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Bleiswijk is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Hoekeindseweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Bleiswijk

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Bleiswijk?
In Bleiswijk zijn de afgelopen 90 dagen 43 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 15 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bleiswijk zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoekeindseweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bleiswijk.
Hoeveel inwoners heeft Bleiswijk?
Bleiswijk telt ongeveer 11.900 inwoners in 4.820 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bleiswijk?
Bleiswijk telt ongeveer 4.887 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 43 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bleiswijk?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bleiswijk is €470.980 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bleiswijk en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.