Home › Steden › Bilthoven

📍 Bilthoven

Wie gaat er verhuizen
in Bilthoven?

Bilthoven telt ongeveer 23.220 inwoners en 10.820 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €623.411. Nu tonen 108 adressen in Bilthoven een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bilthoven een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
108
woningen in Bilthoven
Afgelopen 30 dagen
41
↑ 8% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Julianalaan
6 signalen
Meest gezien
Appartement
28 van 108 signalen

In Bilthoven staan nu 108 actieve verhuissignalen — 41 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 28 augustus 2026.

Niet meegeteld: 191 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Bilthoven

23.220inwoners
10.315huishoudens
10.820woningen
€ 623.411gem. WOZ-waarde
56% / 44%koop / huur
33,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 10 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Bilthoven

Brandenburg 5.725 inwoners · WOZ €393.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Bilthoven Centrum 3.915 inwoners · WOZ €585.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Bilthoven Noord I 2.815 inwoners · WOZ €1.265.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 De Leijen 4.835 inwoners · WOZ €455.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Tuindorp 2.720 inwoners · WOZ €606.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Bilthoven Noord II 2.215 inwoners · WOZ €997.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Overbosch 700 inwoners ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Ridderoordsche Bossen 280 inwoners ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 86

Waar beweegt het in Bilthoven?

Per woningtype

Appartement
28
Rijwoning tussen
26
Twee-onder-één-kap
23
Vrijstaande woning
18
Rijwoning hoek
11

Actiefste straten

Julianalaan
6
Schorpioen
5
Weegschaal
5
Rembrandtlaan
4
Bilderdijklaan
3

Actieve signalen · Bilthoven · afgelopen 90 dagen · 76–100 van 107 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Bilthoven vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Bilthoven?

Bilthoven telt ongeveer 10.820 woningen (56% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €623.411. Wie een woning zoekt in Bilthoven, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 108 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Bilthoven is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Julianalaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Bilthoven

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Bilthoven?
In Bilthoven zijn de afgelopen 90 dagen 108 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 41 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bilthoven zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Julianalaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bilthoven.
Hoeveel inwoners heeft Bilthoven?
Bilthoven telt ongeveer 23.220 inwoners in 10.315 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bilthoven?
Bilthoven telt ongeveer 10.820 woningen, waarvan 56% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 108 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bilthoven?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bilthoven is €623.411 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bilthoven en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.