Home › Steden › Bergen L

📍 Bergen L

Wie gaat er verhuizen
in Bergen L?

Bergen L telt ongeveer 5.295 inwoners en 2.449 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €309.841. Nu tonen 32 adressen in Bergen L een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bergen L een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
32
woningen in Bergen L
Afgelopen 30 dagen
12
↓ 14% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Oude Kerkstraat
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
16 van 32 signalen

In Bergen L staan nu 32 actieve verhuissignalen — 12 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 26 augustus 2026.

Niet meegeteld: 20 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Bergen L

5.295inwoners
2.370huishoudens
2.449woningen
€ 309.841gem. WOZ-waarde
66% / 33%koop / huur
30,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 7 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Bergen L

Nieuw-Bergen Kern 4.350 inwoners · WOZ €292.000 ● 26 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Oud-Bergen Kern 345 inwoners · WOZ €351.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 Nieuw-Bergen Buitengebied 290 inwoners · WOZ €497.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Aijen Kern 210 inwoners · WOZ €429.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 34

Waar beweegt het in Bergen L?

Per woningtype

Vrijstaande woning
16
Twee-onder-één-kap
12
Appartement
2
Rijwoning tussen
1
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

Oude Kerkstraat
2
Siebengewaldseweg
2
Vogellaan
2
Paulus Potterstraat
2
Meindert Hobbemastraat
2

Actieve signalen · Bergen L · afgelopen 90 dagen · 26–32 van 32 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Bergen L vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Bergen L?

Bergen L telt ongeveer 2.449 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €309.841. Wie een woning zoekt in Bergen L, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 32 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Bergen L is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Oude Kerkstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Bergen L

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Bergen L?
In Bergen L zijn de afgelopen 90 dagen 32 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 12 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bergen L zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oude Kerkstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bergen L.
Hoeveel inwoners heeft Bergen L?
Bergen L telt ongeveer 5.295 inwoners in 2.370 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bergen L?
Bergen L telt ongeveer 2.449 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 32 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergen L?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bergen L is €309.841 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bergen L en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.