Bergeijk telt ongeveer 11.340 inwoners en 5.034 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €456.357. Nu tonen 64 adressen in Bergeijk een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bergeijk een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Bergeijk staan nu 64 actieve verhuissignalen — 20 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 augustus 2026.
Niet meegeteld: 71 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Bergeijk
11.340inwoners
4.930huishoudens
5.034woningen
€ 456.357gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
21,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
27 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Bergeijk telt ongeveer 5.034 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €456.357. Wie een woning zoekt in Bergeijk, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
64 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Bergeijk is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Zanger.
In Bergeijk zijn de afgelopen 90 dagen 64 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 20 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bergeijk zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Zanger eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bergeijk.
Hoeveel inwoners heeft Bergeijk?
Bergeijk telt ongeveer 11.340 inwoners in 4.930 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bergeijk?
Bergeijk telt ongeveer 5.034 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 64 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergeijk?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bergeijk is €456.357 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bergeijk en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.