Home › Steden › Bergeijk

📍 Bergeijk

Wie gaat er verhuizen
in Bergeijk?

Bergeijk telt ongeveer 11.340 inwoners en 5.034 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €456.357. Nu tonen 64 adressen in Bergeijk een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bergeijk een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
64
woningen in Bergeijk
Afgelopen 30 dagen
20
↓ 26% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Zanger
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
26 van 64 signalen

In Bergeijk staan nu 64 actieve verhuissignalen — 20 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 augustus 2026.

Niet meegeteld: 71 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Bergeijk

11.340inwoners
4.930huishoudens
5.034woningen
€ 456.357gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
21,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 27 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Bergeijk

Dorpsstraat e.o. 420 inwoners · WOZ €553.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 Eviestraat-Vlasstraat e.o. 405 inwoners · WOZ €423.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 78 Steenovens 230 inwoners · WOZ €367.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 77 Hagelkruis e.o. 1.065 inwoners · WOZ €408.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Hasselsestraat e.o. 460 inwoners · WOZ €392.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 73 Eerselsedijk-Woonbos e.o. 385 inwoners · WOZ €869.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Aan de Heerstraat e.o. 315 inwoners · WOZ €394.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 79 Jeruzalem 1.130 inwoners · WOZ €372.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Schutsboom e.o. 690 inwoners · WOZ €451.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 60 Prins van Luikstraat e.o. 430 inwoners · WOZ €395.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 71 De Hasselt e.o. 375 inwoners · WOZ €518.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 65 Beistervelden 890 inwoners · WOZ €359.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 42

Waar beweegt het in Bergeijk?

Per woningtype

Vrijstaande woning
26
Twee-onder-één-kap
21
Rijwoning tussen
9
Rijwoning hoek
8

Actiefste straten

Zanger
3
Hagelkruis
3
Prinses Marijkestraat
3
Het Kaar
3
Bosdreef
2

Actieve signalen · Bergeijk · afgelopen 90 dagen · 51–64 van 64 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Bergeijk vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Bergeijk?

Bergeijk telt ongeveer 5.034 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €456.357. Wie een woning zoekt in Bergeijk, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 64 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Bergeijk is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Zanger.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Bergeijk

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Bergeijk?
In Bergeijk zijn de afgelopen 90 dagen 64 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 20 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bergeijk zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Zanger eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bergeijk.
Hoeveel inwoners heeft Bergeijk?
Bergeijk telt ongeveer 11.340 inwoners in 4.930 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bergeijk?
Bergeijk telt ongeveer 5.034 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 64 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergeijk?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bergeijk is €456.357 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bergeijk en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.