Bavel telt ongeveer 8.430 inwoners en 3.433 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €566.394. Nu tonen 37 adressen in Bavel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bavel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Bavel staan nu 37 actieve verhuissignalen — 12 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 28 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Bavel
8.430inwoners
3.365huishoudens
3.433woningen
€ 566.394gem. WOZ-waarde
75% / 25%koop / huur
25,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Bavel telt ongeveer 3.433 woningen (75% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €566.394. Wie een woning zoekt in Bavel, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
37 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Bavel is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Mariastraat.
In Bavel zijn de afgelopen 90 dagen 37 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 12 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bavel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Mariastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bavel.
Hoeveel inwoners heeft Bavel?
Bavel telt ongeveer 8.430 inwoners in 3.365 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bavel?
Bavel telt ongeveer 3.433 woningen, waarvan 75% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 37 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bavel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bavel is €566.394 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bavel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.