Home › Steden › Barneveld

📍 Barneveld

Wie gaat er verhuizen
in Barneveld?

Barneveld telt ongeveer 36.240 inwoners en 14.136 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €414.154. Nu tonen 127 adressen in Barneveld een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Barneveld een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
127
woningen in Barneveld
Afgelopen 30 dagen
43
↓ 23% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Wethouder Rebellaan
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
43 van 127 signalen

In Barneveld staan nu 127 actieve verhuissignalen — 43 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 95 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Barneveld

36.240inwoners
13.820huishoudens
14.136woningen
€ 414.154gem. WOZ-waarde
64% / 36%koop / huur
25,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 18 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Barneveld

Buitengebied Voorthuizen 3.645 inwoners · WOZ €555.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 De Burgt 5.150 inwoners · WOZ €434.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 De Lors 2.395 inwoners · WOZ €365.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 De Vaarst 2.425 inwoners · WOZ €392.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Veller 4.380 inwoners · WOZ €437.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Buitengebied Kootwijkerbroek 3.805 inwoners · WOZ €585.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Norschoten 3.485 inwoners · WOZ €430.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Garderen 1.355 inwoners · WOZ €504.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Centrum Barneveld 1.795 inwoners · WOZ €351.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Vliegersveld 1.460 inwoners · WOZ €444.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 De Koot 805 inwoners · WOZ €405.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 74 Buitengebied Garderen 875 inwoners · WOZ €700.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 61

Waar beweegt het in Barneveld?

Per woningtype

Rijwoning tussen
43
Twee-onder-één-kap
32
Rijwoning hoek
24
Vrijstaande woning
20
Appartement
8

Actiefste straten

Wethouder Rebellaan
4
Amersfoortsestraat
4
De Cotelaer
4
Van Breugelplantsoen
4
Schoutenstraat
3

Actieve signalen · Barneveld · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 125 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Barneveld vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Barneveld?

Barneveld telt ongeveer 14.136 woningen (64% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €414.154. Wie een woning zoekt in Barneveld, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 127 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Barneveld is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Wethouder Rebellaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Barneveld

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Barneveld?
In Barneveld zijn de afgelopen 90 dagen 127 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 43 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Barneveld zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Wethouder Rebellaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Barneveld.
Hoeveel inwoners heeft Barneveld?
Barneveld telt ongeveer 36.240 inwoners in 13.820 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Barneveld?
Barneveld telt ongeveer 14.136 woningen, waarvan 64% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 127 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Barneveld?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Barneveld is €414.154 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Barneveld en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.