Home › Steden › Asten

📍 Asten

Wie gaat er verhuizen
in Asten?

Asten telt ongeveer 13.690 inwoners en 6.004 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €400.040. Nu tonen 75 adressen in Asten een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Asten een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
75
woningen in Asten
Afgelopen 30 dagen
20
↓ 17% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hemel
6 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
22 van 75 signalen

In Asten staan nu 75 actieve verhuissignalen — 20 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 31 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Asten

13.690inwoners
5.975huishoudens
6.004woningen
€ 400.040gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
30,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 22 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Asten

Centrum zuid 1.870 inwoners · WOZ €388.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Ostade 1.325 inwoners · WOZ €434.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Centrum 915 inwoners · WOZ €316.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 75 Heusden centrum 1.615 inwoners · WOZ €439.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Sterrenbuurt 1.645 inwoners · WOZ €325.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Hemelberg 755 inwoners · WOZ €442.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Loverbosch 645 inwoners · WOZ €419.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Centrum west 1.080 inwoners · WOZ €486.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Oude Bloemenbuurt 810 inwoners · WOZ €284.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Ommel centrum 585 inwoners · WOZ €458.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Nieuwe Bloemenbuurt 515 inwoners · WOZ €312.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Appelbuurt 450 inwoners · WOZ €534.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 44

Waar beweegt het in Asten?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
22
Rijwoning tussen
20
Vrijstaande woning
16
Rijwoning hoek
9
Appartement
8

Actiefste straten

Hemel
6
1e Sint Jozefstraat
3
Burgemeester Ruttenplein
3
Kerkstraat
3
Julianastraat
2

Actieve signalen · Asten · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 73 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Asten vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Asten?

Asten telt ongeveer 6.004 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €400.040. Wie een woning zoekt in Asten, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 75 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Asten is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Hemel.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Asten

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Asten?
In Asten zijn de afgelopen 90 dagen 75 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 20 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Asten zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hemel eruit met de meeste recente verhuissignalen in Asten.
Hoeveel inwoners heeft Asten?
Asten telt ongeveer 13.690 inwoners in 5.975 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Asten?
Asten telt ongeveer 6.004 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 75 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Asten?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Asten is €400.040 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Asten en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.