Home › Steden › Andel

📍 Andel

Wie gaat er verhuizen
in Andel?

Andel telt ongeveer 2.745 inwoners en 1.101 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.140. Nu tonen 15 adressen in Andel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Andel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
15
woningen in Andel
Afgelopen 30 dagen
4
↑ 33% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Prinses Christinastraat
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
6 van 15 signalen

In Andel staan nu 15 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.

Niet meegeteld: 13 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Andel

2.745inwoners
1.105huishoudens
1.101woningen
€ 405.140gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
24,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Andel

Andel 2.550 inwoners · WOZ €399.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 52

Waar beweegt het in Andel?

Per woningtype

Vrijstaande woning
6
Rijwoning hoek
5
Rijwoning tussen
4

Actiefste straten

Prinses Christinastraat
2
Burgemeester Scholtenlaan
2
Burgemeester van der Schansstraat
2
Wilhelminastraat
2
Alb.Schweitzerlaan
1

Actieve signalen · Andel · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Andel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Andel?

Andel telt ongeveer 1.101 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.140. Wie een woning zoekt in Andel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 15 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Andel is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Prinses Christinastraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Andel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Andel?
In Andel zijn de afgelopen 90 dagen 15 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Andel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Prinses Christinastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Andel.
Hoeveel inwoners heeft Andel?
Andel telt ongeveer 2.745 inwoners in 1.105 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Andel?
Andel telt ongeveer 1.101 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 15 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Andel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Andel is €405.140 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Andel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.