Home › Steden › Abcoude

📍 Abcoude

Wie gaat er verhuizen
in Abcoude?

Abcoude telt ongeveer 8.260 inwoners en 3.382 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €715.918. Nu tonen 48 adressen in Abcoude een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Abcoude een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
48
woningen in Abcoude
Afgelopen 30 dagen
16
↑ 7% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Koningsvaren
3 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
12 van 48 signalen

In Abcoude staan nu 48 actieve verhuissignalen — 16 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Abcoude

8.260inwoners
3.440huishoudens
3.382woningen
€ 715.918gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
47,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Abcoude

Abcoude-Zuidwest 4.565 inwoners · WOZ €758.000 ● 26 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Abcoude-Noordoost 3.005 inwoners · WOZ €625.000 ● 18 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Abcoude Buitengebied 690 inwoners · WOZ €900.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 51

Waar beweegt het in Abcoude?

Per woningtype

Rijwoning tussen
12
Vrijstaande woning
11
Rijwoning hoek
10
Twee-onder-één-kap
10
Appartement
5

Actiefste straten

Koningsvaren
3
Haagwinde
2
Henk Oostveenstraat
2
Voordijk
2
Stationsstraat
2

Actieve signalen · Abcoude · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 48 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Abcoude vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Abcoude?

Abcoude telt ongeveer 3.382 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €715.918. Wie een woning zoekt in Abcoude, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 48 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Abcoude is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Koningsvaren.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Abcoude

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Abcoude?
In Abcoude zijn de afgelopen 90 dagen 48 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 16 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Abcoude zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Koningsvaren eruit met de meeste recente verhuissignalen in Abcoude.
Hoeveel inwoners heeft Abcoude?
Abcoude telt ongeveer 8.260 inwoners in 3.440 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Abcoude?
Abcoude telt ongeveer 3.382 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 48 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Abcoude?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Abcoude is €715.918 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Abcoude en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.